Murat Şeker ile Gençler İçin Yönetmenlik Atölyesi

Murat Şeker, gençlerle uzun metraj film yönetmenliği üzerine bir atölyede bir araya geliyor.

Murat Şeker

25 Haziran 1973’te İstanbul’da doğdu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden Mimar Sinan Üniversitesi Sinema-Televizyon bölümüne geçiş yaptı ve buradan mezun oldu. 1992’ten itibaren belgesel ve dizilerde prodüksiyon sorumlusu olarak çalışmaya başladı. Osman Seden, Yusuf Kurçenli ve Hüseyin Karakaş gibi yönetmenlerle çalıştı. 1996’da ise ilk kısa filmini çekti. Daha sonra Türk rock ve pop müzikleri için video klip çalışmaları yaptı. Milliyet, Radikal ve Hürriyet Daily News gazeteleri ile Max ve Roll dergilerinde elektronik ve alternatif müzik eleştirileri yapmaya başladı. Çakallarla Dans : Sıfır Sıkıntı, Arkadaşım Max, Çakallarla Dans, Çakallarla Dans 2 : Hastasıyız Dede, Aşk Geliyorum Demez, Aşk Tutulması, Plajda, Türk Gibi Başla Alman Gibi Bitir, Deliormanlı filmlerini yönetti.

  • Tüm etkinlikler ücretsizdir.
  • Etkinliklere katılım kontenjan ile sınırlıdır.
  • Çocuklar için düzenlenecek atölyelerimiz 8-13 yaş arası katılıma açıktır.
  • Etkinlik mekan ve saatlerinde değişiklik olabilir, lütfen başvuru yaparken iletişim bilgilerinizin doğru olduğundan emin olunuz.
  • Sorularınız için hafta içi 10.00 – 17.00 saatleri arasında 0212 243 05 86 numaralı telefondan veya 7/24 info@tursak.org.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.